Kağan Korad'ın düzenlediği ve Bilkent Üniversitesi'nde gerçekleştirilen 'Türküiye Gitar Buluşması'nda görüşmek üzere.

15-18 Aralık 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 1. Uluslararası Ankara MGU Gitar Festivali, MGU öncülüğünde Ankara Mamak Belediyesi'nin katkılarıyla düzenleniyor. Festivalde yer alacak konserler Mamak Belediyesi Kültür Merkezi'nde (Eski Ankara Devlet Konservatuarı Cebeci Binası), Ustalık Dersleri, Klasik Gitar Yarışması, Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Yerleşkesi'nde Seminerler ve Gitar Tanıtımları gerçekleştirilecek.
Altınörs'ün "Altınörs Plays" albümü 27 Ağustos 2021'de tüm dijital platformlarda yayınlanacak. Albümde Domenico Scarlatti, Isaac Albéniz, Joaquin Rodrigo, E. Sainz de la Maza, Mathias Duplessy, Jacques Ibert, Yalçın Tura ve Eray Düzgünsoy gibi bestecilerin eserleri yer alacak. Genç gitarist bugüne kadar video klip olarak kaydettiği eserleri bir albümde topladı. Eserlerin bir kısmı orijinal gitar eserleri iken, Albeniz, Ibert ve Scarlatti gibi bestecilerin eserleri gitarist tarafından gitara uyarlanmıştır.
Altınörs'ün albümündeki çeşitli eserler, gitaristler Kulübü ve TRT radyoda yayınlanıyor. Borusan Klasik, "Gitaristler Kulübü" 01 Ağustos 2021.

Kerim Altınörs ODTÜ'de gerçekleştirilen 15. Klasik Gitar Guitar Festivali kapsamında gitar yorumculuğunda müzikal ifadelerin, artikülasyon-dinamiklerin önemi, kullanımı, gitaristik olarak temellendirilmesi üzerine bir seminer verecektir.